Live-Laugh-Love-Drink-Coffee.jpg

14 sierpnia gościliśmy u siebie Monikę Harlos, Mistrzynię Polski we florystyce 2018. Nasz gość poprowadził kolejne Spotkanie z florystą przy kawie, tematyką którego był: „Bukiet na każdą okazję”.

Był to dzień pełen wrażeń, wymiany wiedzy i dzielenia się kreatywnością, która objawia się w pracach Pani Moniki. Podczas trwającego kilka godzin warsztatu, powstały takie oto bukiety.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress